Диета дружбы
Новые шаблоны для джумла
Rodinný dům Klánovice
Info
Stav Návrh
Rok 2022
Klient Soukromý
Adresa Praha - Klánovice
O projektu

Návrh novostavby rodinného domu ve vilové čtvrti Klánovice na okraje Prahy. Klánovice jsou vyhledávaným místem pro luxusní bydlení uprostřed lesů a zachovalé přírody. Je zde možno najit vily různých stylu a z různých období od neogotiky, rustikálních a venkovských motivu, až po moderní a soudobou architekturu.

Dle požadavku investora rodinný dům je navržen v klasickém stylu s klasickým tvarem půdorysu. Ale díky drobným prvkům a moderním technologiím působí soudobě. Klient dlouhou dobu snil o velkém rodinném domě pro svoji rodinu, kde každý člen rodiny by měl mít dostatek soukromí, ale zároveň dům by měl mít dostatek místa pro splečné rodinné aktivity a návštěvy přátel.

Přízemí navrženého rodinného domu je koncipováno jako společenské prostory určené pro trávení času s rodinou a přáteli. Velký obývací pokoj slouží jako hlavní obytný prostor s výhledem na zahradu. Prostorná jídelna a kuchyně jsou elegantně propojené s obývacím pokojem, a zároveň jsou dostatečně zónovaný. Propojení interiéru a exteriéru je zajištěno velkýma okny na terasu.

Patro je navrženo pro soukromé pokoje každého člena rodiny. Každý pokoj má svůj vlastní balkon, který umožňuje krásný výhled na okolní přírodu.

Suterén domu obsahuje další společný pokoj s kinem a hernou. Nedílnou součástí suterénu je také wellness s finskou a parní saunou.

Zahrada domu poskytuje soukromí a pohodlí uživatelů. Je zde letní kuchyně, bazén pro osvěžení a další samostatná srubová sauna, která nabízí tradiční finskou saunu v tradičním stylu.

Celkově lze říci, že dům poskytuje pohodlné a moderní bydlení, které splňuje nejvyšší nároky na kvalitu a soukromí v krásném prostředí vilové čtvrti Klánovice.