Диета дружбы
Новые шаблоны для джумла
O NÁS

Jsme architektonický ateliér a projekční kancelář se zkušeným týmem zaměřující se na architekturu, návrh interiéru, design, projektování a konstrukci budov. Naše služby zahrnují projektování a konzultace v oblasti architektury a designu, renovace a modernizace budov a urbanistické plánování. Zaměřujeme se na udržitelnost a využívání moderních technologií při tvorbě inovativních projektů. Jsme přizpůsobiví potřebám našich klientů a naším cílem je zajistit kvalitní a úspěšné realizace projektů.

Zpracovavame plnou škalu projektové dokumentace od vypracovani studií, návrhu a vizualizací až po realizaci včetně autorského dozoru. Dokážeme operativně vypracovat dokumentaci pro územní rozhodnutí, stavební povolení, dokumentaci pro provedení stavby nebo vyběr dodavatele. Navrhujeme developerské projekty, veřejné a kulturní budovy a prostranství, rodinné domy a soukromé zakazky, interiéry kanceláře nebo bytu.

Zabýváme se širokou škálou projektů, od rozsáhlých rezidenčních souboru nebo veřejných budov až po jednotlivé domy, rekontstrukce, přístavby a konverzace objektů.

Naše návrhy jsou logické a transparentní, vyviji se z podmínek a kontextu, které jsou často velmi složité a náročné. V rámci těchto hranic snažíme se identifikovat nejvyšší uživatelskou kvalitu, optimální budoucí hodnotu a vysoce kvalitní vzhled.

NÁŠ TEAM


Ing. arch. Vadim Shaptala

Autorizovaný architekt
ČESKÁ KOMORA ARCHITEKTU
BUREAU ARCHITECTENREGISTER .nl
tel.: +420 776 800 555
e-mail.: shaptala@one-architects.com


Ing. arch. Adam Látal

Architekt
tel.: +420 731 490 531
e-mail.: latal@one-architects.com


Ing. arch. Oleg Maslovskiy

Architekt, 3D grafik
tel.: +420 774 589 369
e-mail.: maslovskiy@one-architects.com


Děkujeme všem naším kolegům a spoluatorům

Ing. arch. Nastya Terentieva
Ing. arch. Anton Terentiev
Roman Chervonnyy
Vladislav Jarunin