Диета дружбы
Новые шаблоны для джумла
O NÁS

One | architects je architektonický ateliér a projekční kancelář se sídlem v Praze. Zpracovavame plnou škalu projektové dokumentace od vypracovani studií, návrhu a vizualizací až po realizaci včetně stavebního a autorského dozoru. Dokážeme operativně vypracovat dokumentaci pro územní rozhodnutí, stavební povolení, dokumentaci pro provedení stavby nebo vyběr dodavatele. Navrhneme a zrealizujem Váš interiér kanceláře nebo bytu.

Zabýváme se širokou škálou projektů, od rozsáhlých rezidenčních souboru nebo veřejných budov až po jednotlivé domy, rekontstrukce, přístavby a konverzace objektů.

Naše návrhy jsou logické a transparentní, vyviji se z podmínek a kontextu, které jsou často velmi složité a náročné. V rámci těchto hranic snažíme se identifikovat nejvyšší uživatelskou kvalitu, optimální budoucí hodnotu a vysoce kvalitní vzhled.

Cítíme, že dobrý design je úspěšný pouze tehdy, když se přirozeně mísí s okolím nebo přidává nový impuls k existujícímu kontextu. Ve většině situací dáváme přednost spojení starého a nového jemným způsobem. V určitých místech, kde to vyžaduje okoli jsme schopní vytovřit vhodný kontrast. Ale fyzický a kulturní kontext je stálým zdrojem inspirace pro naše návrhy a výběr materiálů.

Rádi používáme přírodní a udržitelné materiály, které přirozeně stárnou a vyžadují jen malou údržbu. Sledujeme nové světové architektonické trendy včetně používaných technologií a materiálů.

NÁŠ TEAM


Ing. arch. Vadim Shaptala

autorizovaný architekt
ČESKÁ KOMORA ARCHITEKTU
BUREAU ARCHITECTENREGISTER .nl
tel.: +420 776 800 555
e-mail.: shaptala@one-architects.com


Ing. arch. Adam Látal

tel.: +420 731 490 531
e-mail.: latal@one-architects.com


Ing. arch. Oleg Maslovskiy

tel.: +420 774 589 369
e-mail.: maslovskiy@one-architects.com


Ing. Radek Kryza

autorizovaný inženýr
ČKAIT.cz
tel.: +420 739 773 110
e-mail.: kryza@one-architects.com