Диета дружбы
Новые шаблоны для джумла
Interiér bytu v Hlubočepích
O projektu

Návrh a realizace interiér bytu s úžasným výhledem do Prokopského údolí a panoramou na pražské Hlubočepy a výškové budovy na Pankráci. Byt zabírá celé horní podlaží menší residenční novostavby v Hlubočepích, na hranice přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí.

Byt byl pořízen v rozestavěném stavu jako shell and core a měli jsme možnost změnit dispozice dle požadavku investora. Prohodili jsme obytnou a soukromou část bytu tak, že obývací místnost je orientována na jižní stranu blíže k silnice. Zároveň, obytná místnost disponuje větší plochou terasy. Ložnice jsou orientované na sever s dech beroucím výhledem do přírody. Dispozice bytu je 4+kk, dvě prostorné koupelny, samostatný záchod, šatna a terasou po celém obvodu bytu. Bonusem je druhá soukromá terasa na střeše bytu s výhledem do všech stran bez jediné překážky.

Samotný interiér je navržen v klidných přírodních odstínech s použitím sametových materiálů.

Byla to velmi zajímavá práce, kde jsme měli možnost pracovat se zajímavými materiály a skvělými dodavateli. Propracovat architektonické řešení a stavební detaily. A to vše díky ambici investora, spolupráce se šikovnými řemeslníky a dodavateli. Výsledkem je velice pěkný a útulny prostor.

Photo credit: Magdalena Vojtekova